Veterinární-lékaři.cz je v novém! Nyní ještě přehlednější a s více funkcemi

20. 6. 2018

Římský filozof a státník Marcus Tullius Cicero kdysi řekl, že „změna těší“. I my jsme se vás rozhodli potěšit, a proto jsme pro vás přichystali zcela novou podobu stránek www.veterinarni-lekari.cz.

Kvalitní obsah zůstává samozřejmostí, nově se však můžete těšit na větší přehlednost článků i nové možnosti vyhledávání. Informace, které vás zajímají, vám pomůže najít inovovaný vyhledávací systém, díky němuž je naleznete utříděné nejen podle specializací, ale i podle klíčových slov, kategorií apod.

Širší možnosti filtrování obsahu vám zase pomohou zobrazit jen ty informace, které jsou relevantní pro vaši specializaci, váš obor, nebo zkrátka takové, jež vás zajímají.

Další novinku ocení zejména ti z vás, kteří chtějí mít novinky z medicíny vždy při ruce, ať již s pomocí mobilního telefonu či tabletu. Nové webové stránky www.veterinarni-lekari.cz jsou totiž plně responzivní pro mobilní zařízení, takže jejich čtení je teď i v mobilu mnohem pohodlnější.

Svěží a moderní grafika celého webu je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu, která završuje naše několikaměsíční snažení, jehož výsledek máte nyní před sebou. Věříme, že ho oceníte a že vás bude nová podoba našich stránek a především jejich mnohem větší možnosti práce s obsahem bavit a těšit. V případě, že zaznamenáte jakýkoliv problém, napište nám.

Váš tým MeDitorialPřihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se