Kongresy a odborná setkání

Duben 2019


5. 4. pátek

VETfair 2019

Datum: pátek 5. - sobota 6. dubna 2019
Upřesnění adresy: Kongresové centrum Aldis Hradec Králové
Web:
Jazyk: Čeština

Květen 2019


12. 5. neděle

ANIMAL TECH - Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Výstaviště Brno, Brno

Datum: neděle 12. - středa 15. května 2019
Místo: Výstaviště Brno,
Brno
Web:
Jazyk: Čeština

ANIMAL TECH se v roce 2019 bude konat společně s Národní výstavou hospodářských zvířat a Národní výstavou myslivosti. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím. Nosnými tématy veletrhu jsou chovatelství, genetika, veterinární lékařství, technologie a zemědělská technika pro živočišnou výrobu. Veletrh je určen především odborníkům - chovatelům, zootechnikům, zemědělcům a veterinárním lékařům.


12. 5. neděle

Národní výstava myslivosti

Výstaviště Brno, Brno

Datum: neděle 12. - středa 15. května 2019
Místo: Výstaviště Brno,
Brno
Web:
Jazyk: Čeština

Národní výstava myslivosti se v roce 2019 bude konat společně s Národní výstavou hospodářských zvířat a Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím. Myslivost a lovectví má u nás i v zahraničí dlouhou historii a tato tradice přetrvává až do současnosti. V rámci Národní výstavy myslivosti je prezentován vývoj myslivosti, chovu a lovu zvěře, ochrany zvěře a jejího životního prostředí. Národní výstava myslivosti představuje odborné i široké veřejnosti bohatou přehlídku mysliveckých a loveckých potřeb včetně výstava loveckých trofejí, a to jak z českých, tak i zahraničních honiteb, doprovázená výstavou mysliveckých uniforem. Její součástí je také expozice loveckých zbraní, střeliva a optických systémů. Výstavu doplňuje lesnická pedagogika s důrazem na edukaci dětí ve vztahu k přírodě. V neposlední řadě je výstava věnovaná i kynologům.


13. 5. pondělí

CEVC - Středoevropský veterinární kongres

Výstaviště Brno, Brno

Datum: pondělí 13. - úterý 14. května 2019
Místo: Výstaviště Brno,
Brno
Jazyk: Čeština

9. středoevropský veterinární kongres se bude konat v pondělí a v úterý souběžně s veletrhem ANIMAL TECH, Národní výstavou hospodářských zvířat a Národní výstavou myslivosti. Název ročníku 2019 je „Mikrobiální rezistence – téma dne“.


25. 5. sobota

Veterinární medicína pro praxi - Malá zvířata 2019

Datum: sobota 25. května 2019
Upřesnění adresy: Rudolfova galerie, Pražský hrad
Web:
Jazyk: Čeština
Ke stažení: Pozvánka

Kongres proběhne dne 25. 5. 2019 v prostorech Pražského hradu v Rudolfově galerii. Vysokou odbornost a kvalitu programu potvrzuje i odborný garant kongresu, kterým je už po šesté pan prof. MVDr. Miroslav Svoboda, CSc. Hlavní přednášející letošního ročníku bude dr. Rosanne Jepson, docentka na Royal College of Veterinary Surgeon (RCVS) v Londýně, která je současně americkou i evropskou diplomantkou pro interní medicínu malých zvířat (ACVIM, ECVIM). Kongres je vhodný i pro studenty vysokých škol.


Filtrovat dle specializace
Zrušit všechny filtry

Přeposlat na e-mail
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se